Teknoloji HUAWEI MateBook X Pro, MateBook D Serisi ve MatePad...

HUAWEI MateBook X Pro, MateBook D Serisi ve MatePad Pro 5G, uluslararası basından 7 ödül kazandı

- Advertisment -

Huawei’nin kullanıcı deneyiminde devrim yaratan MateBook D Serisi bilgisayarları, MateBook X Pro ve MatePad Pro 5G tableti uluslararası basından büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Stuff, Expert Reviews, TechAdvisor ve Trusted Reviews, tablet ve bilgisayarları yüksek puanlar ile ödüle layık gördü.

Stuff, Stuff Mobile Awards 2020 kapsamında Huawei MatePad Pro 5G yılın ödülleri listesinde yer aldı. Huawei MateBook D 15, Expert Reviews tarafından en iyi fiyat performans ödülünü alırken, Huawei MateBook D 14, hem TechAdvisor hem Trusted Reviews tarafından önerilen ürün ödüllerinin sahibi oldu. Temmuz ayı içerisinde Türkiye’de tüketici ile buluşacak MateBook X Pro ise TechAdvisor, Trusted Reviews ve Newsweek tarafından ödüllendirildi.

Stuff: Huawei MatePad Pro 5G Tableti bir telefon olmamasına rağmen oyunlarda, filmlerde ve daha pek çok şeyde gezinmek için 10.8 inçlik bir ekran sunuyor. 16:10 en-boy oranı, süper boyutlu bir cep telefonu gibi görünmesini sağlıyor ve Kirin 990 işlemcisi ile amiral gemisi bir telefon gibi donatılmış. Bu 5G ağ özelliği sayesinde, uçuştan önce tabletinize dizi indirirken fark yaratabilirsiniz.
https://www.stuff.tv/features/stuff-mobile-award-winners-2020

Expert Reviews: Huawei MateBook D 15 bilgisayar mükemmel bir fiyat performans sunuyor. Bu kadar düşük bir fiyata tamamen metal bir şasiden yapılmış bilgisayar bulmak zor. Bu metalik yapısı ve 15.6 inçlik ekranı ile 1.53 kd’dan daha hafif. Pil ömrü, ekran kalitesinde olduğu gibi daha da iyi olabilirdi, ancak Huawei tüm doğru seçimleri yaptı ve çok değerli bir bilgisayar yarattı.
https://www.expertreviews.co.uk/huawei/1411948/huawei-matebook-d-15-2020-review

TechAdvisor: Huawei MateBook D 14, daha pahalı dizüstü bilgisayarlarla rekabet edebilen ve temel oyun yetenekleri, etkileyici 10 saatlik pil ömrü ve 65W şarj sunan güçlü orta sınıf dahili özelliklere sahip, şirketin orta segment ürünlerinin yıldızı. Ekranı parlak ve net, daha ince çerçevelerle Huawei’nin D Serisi için hazırladığı genel premium görünümünü geliştiriyor.
https://www.techadvisor.co.uk/review/laptops/huawei-matebook-d-14-3784648/

Huawei MateBook X Pro, Core i7, 16GB RAM, MX250 GPU ve 1 TB depolama alanına kadar çıkan teknik özellikleri, hafif bir tasarım, güzel ekran, sınıfının en iyisi klavye ve etkileyici pil ömrü ile destekleniyor.
https://www.techadvisor.co.uk/review/laptops/huawei-matebook-x-pro-2020-3785744/

Trusted Reviews: Huawei MateBook D 14, özellikle öğrenciler ve verimlilik arayan kullanıcılar tarafından dikkate alınmalıdır. MateBook D, hafif ve şık bir metal görünüme sahip, kullanıcılarını memnun edecek kadar kaliteli ve hala piyasadaki en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlardan bir tanesi.
https://www.trustedreviews.com/reviews/huawei-matebook-d-14

Huawei MateBook X Pro, hoş bir tasarıma sahip çok yönlü bir bilgisayar, bulunabilecek en iyi tasarımlı dizüstü bilgisayarlardan. Ekran boy oranı verimlilik için ideal ve 2020 yılında alınabilecek en iyi Windows dizüstü bilgisayarlardan bir tanesi.
https://www.trustedreviews.com/reviews/huawei-matebook-x-pro-2020

Newsweek: Huawei MateBook X Pro, Huawei ekosisteminde bulunan akıllı telefonlarla düzgün bağlantı kurabilen, çarpıcı bir ekrana ve rahat bir klavyeye sahip, çekici bir Windows 10 dizüstü bilgisayardır. İş ve günlük kullanım için güvenilir bir Windows bir bilgisayara ihtiyaç duyan herkese kolayca önerilebilir. 2020 modelinde teknik özelliklerini güçlendirirken önceki MateBook modellerinin çarpıcı estetiğini koruyan birinci sınıf bir cihaz.
https://www.newsweek.com/huawei-matebook-x-pro-2020-laptop-review-stunning-windows-laptop-one-fatal-flaw-1509964

Leave a Reply

Son Haberler

440 Yıllık Hamam Satışa Çıkarıldı

Mimar Sinan eserlerinden biri olan 440 yıllık Ayakapı Hamamı, emlak sitesinde satışa çıkarıldı. 33 milyon TL’ye satılmaya...

Rekabetçi Sanayi için Geri Dönüşüm Şart

Dünyanın en büyük pazarlarından olmasının yanı sıra ülkemizin de ana ihracat pazarı konumunda bulunan Avrupa’ya ihracatta gerek...

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nden Sanat Şöleni!

Kıbrıs Modern Sanat Müzesi, bu hafta açılışını yapacağı iki sergi ile 92 eseri, Yakın Doğu Üniversitesi kampüsünde...

Gülşah Erol, caz ve klasik müziği modern bir kompozisyonla buluşturduğu ikinci stüdyo albümü “Jazz for My Little Cello”yu dinleyiciyle buluşturdu.

GÜLŞAH EROL’UN “JAZZ FOR MY LITTLE CELLO” İSİMLİ İKİNCİ ALBÜMÜ ÇIKTI Başarılı müzisyen Gülşah...

SOUND OF EUROPE FESTİVALİ KAPSAMINDA 12 FARKLI YENİ SES İSTANBUL VE ANKARA’DA İLK KEZ MÜZİK TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

İstanbul ve Ankara, kültür sanat hayatına ivme kazandıracak yepyeni bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sound of Europe Festivali Avrupa’nın...

19 Mayıs, Türk Ulusunun Özgürlük ve Bağımsızlık Mücadelesinin Başladığı Gündür!

19 Mayıs 1919, Türk Kurtuluş Savaşı’nın hukuksal, siyasal ve fiili başlangıç günüdür. Ulusal Mücadele ateşinin yakıldığı bu...

Bayram Döneminde Kredilere Talep Arttı!

Bankaların yeni müşterilerine sunduğu sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları, bayram döneminde tüketicilerden büyük ilgi gördü. HangiKredi karşılaştırmalı kredi endeksine göre,bu yıl geçtiğimiz...

Besin alerjisi ve kuruyemiş alerjilerinin görülme sıklığında iki kata yakın artış var!

Dünya Besin Alerjisi Farkındalık Haftası (8-14 Mayıs) sebebiyle ülkemizde kuruyemiş alerjilerinin artışına ve oluşturduğu risklere dikkat çeken Türkiye Ulusal Alerji...
- Advertisement -

Diğer Haberler
Önerilen Haberler