Teknoloji Evde kalanlar oyuna devam diyor!

Evde kalanlar oyuna devam diyor!

- Advertisment -

Oyun tutkunlarının yakından takip ettiği Logitech G, oyun performansını ve keyfini artıran ürünleriyle evde geçirilen zamanı çok daha eğlenceli kılıyor.

Oyunseverler zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor

Yaşadığımız dönem nedeniyle evde geçirilen zaman fazlasıyla artarken, evde kalanların başlıca aktiviteleri arasında gelen oyun oynamaya ayrılan süreler de uzuyor. Bugünlerde vaktinin çoğunu bilgisayar başında harcayan oyuncular başta olmak üzere, pek çok oyunsever oyun oynamaya daha çok zaman ve enerji ayırıyor. Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, evde kalarak oyun oynayanların hızını, performansını ve oyun kalitesini artıran ürünleriyle dikkati çekiyor. Başta kulaklık, mouse ve klavye gibi temel ekipmanlar olmak üzere son zamanlarda adından daha sık söz ettiren direksiyonlar da oyun deneyimine yaratıcı ve yenilikçi çözümler getiriyor.

“Oyun meraklıları daha profesyonel ürünler arıyor”

Evde harcanan zamanın artmasıyla, teknolojik ürünlere ve oyuncu ekipmanlarına olan ilginin de arttığını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “İnsanların evde kaldıkları bugünlerde biraz da olsa eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayan oyunlar, 7’den 70’e birçok kişinin ilgi alanı. Hal böyle olunca, oyun oynayanlar için en iyi deneyimi sunan, performansı artıran kaliteli ürünler ön plana çıkıyor. Oyun meraklıları giderek daha profesyonel ürünler tercih ediyor. Bu noktada esporun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyüyüp yaygınlaşması amacıyla ürettiğimiz, oyunseverlerin ihtiyaçlarından çok daha fazlasını karşılayan profesyonel ekipmanların sektörümüze ilham verdiğini söyleyebiliriz. Örneğin, kulaklıkta G PRO X, G332; mouse’ta G502 LIGHTSPEED, G305; direksiyon setinde ise G29 ve G920 gibi ürünlerimiz herkese hitap eden alternatifler olarak öne çıkıyor. Yani ürünlerimizle hem evde hem de oyunda kalmak mümkün” diye konuştu.

Oyun meraklıları için verimliliğinde önemli bir kriter olduğunun altını çizen Birol Sülük ayrıca “Daha verimli oynamanın yanı sıra oyunun keyfini de artırmak için, öncelikle temel oyuncu ekipmanlarının ergonomik, kaliteli ve kullanışlı olması gerekiyor. Oyun performansı her ne kadar ağırlıklı olarak oyuncuların yeteneği ve başarısıyla ölçülse de doğru ekipmanlar kullanılmadığı takdirde tam bir performans sergilemek de mümkün olmuyor. Ayrıca ürün güncellemelerinin ve ayarlarının doğru şekilde yapılması da büyük önem taşıyor. Tüm bu şartlar sağlandığı takdirde yüksek performansa dayalı rekabet oyunlarının verimliliği ve keyfi de artıyor. Amacımız Logitech G ürünleriyle her seviyeden oyuncuya bu hisleri yaşatabilmek…” dedi.

Tasarımı ve performansıyla öne çıkan Logitech G mouse ve kulaklıklar

Logitech G502 LIGHTSPEED birinci sınıf kablosuz cihazların hassasiyetini ve performansını hayranların sevdiği tasarımla birleştiriyor. Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u G502’nin ilk versiyonundaki dizaynı ve özelliklerine LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklenen ve ağırlığı da 7 gram azaltılan G502 LIGHTSPEED, çığır açan yenilikleriyle evdeki oyun keyfini ikiye katlıyor. Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabilen G305 de kablosuz oyun mouse’larına farklı bir soluk getiriyor. Blue Microphones ile ortaklaşa geliştirilen ve VO!CE yazılımının ilk adımını simgeleyen PRO X kulaklık tüm kullanıcıların sesleri bir profesyonel gibi duyabilmesini ve aynı kalitede konuşabilmesini sağlarken, devrim niteliğindeki hassasiyeti ve hızıyla kullanıcılarından tam puan alan G332 kulaklık ise konforlu bir oyun deneyimi yaşatıyor. G332 yalnızca oyuncuların değil, ayrıca bugünlerde evden çalışanların da mikrofonlu kulaklık ihtiyacını karşılıyor.

PC, PlayStation ve Xbox ile uyumlu direksiyonlar

PC ve Xbox’lar için uyumlu Logitech G920 ve PlayStation için tasarlanan G29 Driving Force yarış direksiyonları, çift motor gücü destekli şanzımanı, paslanmaz çelik valf, fren ve debriyaj pedalları ile hassas yarışlar ve uzun süren güvenilirlik sağlıyor. Logitech G yarış direksiyonları kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli bir oyun deneyimi sunuyor. Direksiyonu masaya sabitlemeye imkan tanıyan kelepçeler ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Leave a Reply

Son Haberler

İş dünyası güne kahve içerek başlıyor, en çok kahve 08.30-10.00 arası tüketiliyor

Çalışanların yüzde 47'si güne kahve içerek başlıyor. İş yerinin alışveriş yeri Avansas, hem çalışanlara hem de işverenlere...

TEKNOFEST’te Dereceye Giren Öğrenciler Kazandıkları Ödülü Suriye’deki Çocuklar İçin Bağışladı

TEKNOFEST 2021’de teknoloji yarışmaları kapsamında düzenlenen Sürü İnsansız Hava Aracı Yarışması’nda dereceye giren Uçan Andalar takımı, kazandıkları...

Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı ECCAR’ın Genel Kurulunda Konuştu: 

HER TÜRLÜ DIŞLAYICILIKLA MÜCADELEDE KAMUSAL DAYANIŞMA ÖNEMLİ

Yaş meyve sebze ve meyve sebze mamulleri ihracatçılarından Hollanda ve Belçika atağı

Hollanda ve Belçika’ya 1 milyar dolar ihracat hedefi koydular Yaş...

“Big Sky” Yeni BölümleriyleFOXCRIME Ekranlarında

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan, Emmy ödüllü yapımcı David E. Kelley imzalı “Big Sky” ikinci sezonunun yeni...

Yeni Porsche Taycan GTS

Porsche tamamen elektrikli Taycan model ailesini Taycan GTS ve Taycan GTS Sport Turismo ile genişletiyor. WLTP’ye göre...

Bitki çaylarının yan etkilerine dikkat!

Hazırlarken cam ya da porselen demlik kullanılmalı… Bilinçli olarak tüketildiğinde sağlık için pek çok...

Sürdürülebilir Diyetin Püf Noktaları!

DİYETE BAŞLARKENDİKKAT ETMENİZ GEREKEN 6 NOKTA Yaklaşık iki yıldır günlük yaşantımızda köklü değişikliklere neden olan Covid-19 pandemisi, sağlıksız...
- Advertisement -

Diğer Haberler
Önerilen Haberler