Teknoloji Yale iç mekân kamera ile gözünüz çocuklarınızın üzerinde olsun

Yale iç mekân kamera ile gözünüz çocuklarınızın üzerinde olsun

- Advertisment -

Artık bebeklerin odalarına sessizce girip onları izleme dönemi bitiyor. Yale’in yüksek çözünürlüklü canlı görüntü sunan, en son kablosuz teknolojiye sahip iç mekân WiFi kamerası, bebeklerinizin uyku durumunu veya evdeki çocuklarınızı kontrol etmenin en kolay yolu olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Ebeveynler için bebeklerin uyudukları yerde güvende olduklarını bilmek ve uykularını bölmemek çok önemli.

Artık bebeklerin odalarına sessizce girip onları izlemek ve bunu yaparken uykularını bölmemek için çaba gösterme günleri geride kaldı. Çeşitli modern teknolojiler sevdiklerimizi izlemenin olanaklarına yeni kapılar açıyor.

Günümüzde ebeveynler, yalnızca akıllı çözümlere değil kesintisiz bir deneyim yaşamak için birlikte çalışabilecekleri güvenli çözümlere de ihtiyaç duyuyor. 1840 yılından bu yana güvenlik endüstrisindeki en eski ve en iyi bilinen isim olan ve milyonlarca ürün kombinasyonunu içeren bir portföyü olan Yale bu konuda ebeveynlere yardımcı oluyor.

Yale’in en son kablosuz teknolojiye sahip iç mekân kamerası, bebeklerin uyku durumunu veya evdeki çocuklarınızı kontrol etmenin kolay bir yolu olarak işlev gören güvenilir ve kullanımı kolay bir cihaz olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Yüksek çözünürlüklü 1080p IP canlı görüntü, hareket algılama ve uyarı sistemi sunan kamera, bebeklerinin uyuduklarını veya çocuklarının okuldan güvenli bir şekilde eve döndüklerini öğrenerek tam bir gönül rahatlığı yaşamak isteyen ebeveynler için mükemmel bir çözüm sağlıyor.

Kamera, ebeveynlerin bebeklerinin sesini dinleyerek uyandıklarında haberdar olmalarını ve konuşarak onları sakinleştirmelerini ya da küçüklere ellerini kurabiye kavanozundan çıkarmalarını söyleyerek eğlenmelerini sağlayan çift yönlü bir ses sistemi ile donatıldı.

Kamera hiçbir anı kaçırmak istemeyenler için daha önce kaydedilmiş görüntüleri bir SD karta aktararak tekrar oynatılabilmesine de imkân tanıyor.

Yale iç mekân WiFi kamera, Amazon Alexa ile entegrasyon sayesinde, Amazon uyumlu cihazlarınızda canlı video akışı da sağlıyor. Bir kez ayarlandıktan sonra, “Alexa, bana kreşi göster” veya “Alexa, bana oturma odasını göster” gibi basit bir ses komutuyla, sevdiklerinizin güvende olduğunu gösterebiliyor.

iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen Yale View uygulaması aracılığıyla Yale iç mekân WiFi kameraya erişilebiliyor ve kontrol edilebiliyor. Saniyeler içerisinde kolaylıkla kurulan bu kamera sayesinde ayrıca izleme ücreti ödemeniz de gerekmiyor.

Leave a Reply

Son Haberler

Gülşah Erol, caz ve klasik müziği modern bir kompozisyonla buluşturduğu ikinci stüdyo albümü “Jazz for My Little Cello”yu dinleyiciyle buluşturdu.

GÜLŞAH EROL’UN “JAZZ FOR MY LITTLE CELLO” İSİMLİ İKİNCİ ALBÜMÜ ÇIKTI Başarılı müzisyen Gülşah...

SOUND OF EUROPE FESTİVALİ KAPSAMINDA 12 FARKLI YENİ SES İSTANBUL VE ANKARA’DA İLK KEZ MÜZİK TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

İstanbul ve Ankara, kültür sanat hayatına ivme kazandıracak yepyeni bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sound of Europe Festivali Avrupa’nın...

19 Mayıs, Türk Ulusunun Özgürlük ve Bağımsızlık Mücadelesinin Başladığı Gündür!

19 Mayıs 1919, Türk Kurtuluş Savaşı’nın hukuksal, siyasal ve fiili başlangıç günüdür. Ulusal Mücadele ateşinin yakıldığı bu...

Bayram Döneminde Kredilere Talep Arttı!

Bankaların yeni müşterilerine sunduğu sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları, bayram döneminde tüketicilerden büyük ilgi gördü. HangiKredi karşılaştırmalı kredi endeksine göre,bu yıl geçtiğimiz...

Besin alerjisi ve kuruyemiş alerjilerinin görülme sıklığında iki kata yakın artış var!

Dünya Besin Alerjisi Farkındalık Haftası (8-14 Mayıs) sebebiyle ülkemizde kuruyemiş alerjilerinin artışına ve oluşturduğu risklere dikkat çeken Türkiye Ulusal Alerji...

EİB’ten 2022’nin ilk 4 ayında 198 ülke ve bölgeye ihracat

Ege İhracatçı Birlikleri Ocak-Nisan döneminde AB’ye ihracatını yüzde 28 artırdı Ege İhracatçı Birlikleri, yılın...

BEBEKLERDE KAFA ŞEKİL BOZUKLUĞUNUN 11 NEDENİNE DİKKAT!

Bebeklerin kafa şekillerinde sıklıkla simetri bozuklukları görülebiliyor. Her ne kadar yenidoğanların kafa yapısı aile büyüklerinin kafa yapısına...

Firmaların küresel rekabet gücünü artırıyor

Günümüzde küresel pazar için otomasyon ürünleri geliştiren şirketlerin tercih edilmesinde diğer sağlayıcıların cihazlarıyla uyumluluk belirleyici rol oluyor....
- Advertisement -

Diğer Haberler
Önerilen Haberler