Teknoloji Yale iç mekân kamera ile gözünüz çocuklarınızın üzerinde olsun

Yale iç mekân kamera ile gözünüz çocuklarınızın üzerinde olsun

- Advertisment -

Artık bebeklerin odalarına sessizce girip onları izleme dönemi bitiyor. Yale’in yüksek çözünürlüklü canlı görüntü sunan, en son kablosuz teknolojiye sahip iç mekân WiFi kamerası, bebeklerinizin uyku durumunu veya evdeki çocuklarınızı kontrol etmenin en kolay yolu olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Ebeveynler için bebeklerin uyudukları yerde güvende olduklarını bilmek ve uykularını bölmemek çok önemli.

Artık bebeklerin odalarına sessizce girip onları izlemek ve bunu yaparken uykularını bölmemek için çaba gösterme günleri geride kaldı. Çeşitli modern teknolojiler sevdiklerimizi izlemenin olanaklarına yeni kapılar açıyor.

Günümüzde ebeveynler, yalnızca akıllı çözümlere değil kesintisiz bir deneyim yaşamak için birlikte çalışabilecekleri güvenli çözümlere de ihtiyaç duyuyor. 1840 yılından bu yana güvenlik endüstrisindeki en eski ve en iyi bilinen isim olan ve milyonlarca ürün kombinasyonunu içeren bir portföyü olan Yale bu konuda ebeveynlere yardımcı oluyor.

Yale’in en son kablosuz teknolojiye sahip iç mekân kamerası, bebeklerin uyku durumunu veya evdeki çocuklarınızı kontrol etmenin kolay bir yolu olarak işlev gören güvenilir ve kullanımı kolay bir cihaz olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Yüksek çözünürlüklü 1080p IP canlı görüntü, hareket algılama ve uyarı sistemi sunan kamera, bebeklerinin uyuduklarını veya çocuklarının okuldan güvenli bir şekilde eve döndüklerini öğrenerek tam bir gönül rahatlığı yaşamak isteyen ebeveynler için mükemmel bir çözüm sağlıyor.

Kamera, ebeveynlerin bebeklerinin sesini dinleyerek uyandıklarında haberdar olmalarını ve konuşarak onları sakinleştirmelerini ya da küçüklere ellerini kurabiye kavanozundan çıkarmalarını söyleyerek eğlenmelerini sağlayan çift yönlü bir ses sistemi ile donatıldı.

Kamera hiçbir anı kaçırmak istemeyenler için daha önce kaydedilmiş görüntüleri bir SD karta aktararak tekrar oynatılabilmesine de imkân tanıyor.

Yale iç mekân WiFi kamera, Amazon Alexa ile entegrasyon sayesinde, Amazon uyumlu cihazlarınızda canlı video akışı da sağlıyor. Bir kez ayarlandıktan sonra, “Alexa, bana kreşi göster” veya “Alexa, bana oturma odasını göster” gibi basit bir ses komutuyla, sevdiklerinizin güvende olduğunu gösterebiliyor.

iOS ve Android cihazlarda kullanılabilen Yale View uygulaması aracılığıyla Yale iç mekân WiFi kameraya erişilebiliyor ve kontrol edilebiliyor. Saniyeler içerisinde kolaylıkla kurulan bu kamera sayesinde ayrıca izleme ücreti ödemeniz de gerekmiyor.

Leave a Reply

Son Haberler

İş dünyası güne kahve içerek başlıyor, en çok kahve 08.30-10.00 arası tüketiliyor

Çalışanların yüzde 47'si güne kahve içerek başlıyor. İş yerinin alışveriş yeri Avansas, hem çalışanlara hem de işverenlere...

TEKNOFEST’te Dereceye Giren Öğrenciler Kazandıkları Ödülü Suriye’deki Çocuklar İçin Bağışladı

TEKNOFEST 2021’de teknoloji yarışmaları kapsamında düzenlenen Sürü İnsansız Hava Aracı Yarışması’nda dereceye giren Uçan Andalar takımı, kazandıkları...

Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı ECCAR’ın Genel Kurulunda Konuştu: 

HER TÜRLÜ DIŞLAYICILIKLA MÜCADELEDE KAMUSAL DAYANIŞMA ÖNEMLİ

Yaş meyve sebze ve meyve sebze mamulleri ihracatçılarından Hollanda ve Belçika atağı

Hollanda ve Belçika’ya 1 milyar dolar ihracat hedefi koydular Yaş...

“Big Sky” Yeni BölümleriyleFOXCRIME Ekranlarında

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan, Emmy ödüllü yapımcı David E. Kelley imzalı “Big Sky” ikinci sezonunun yeni...

Yeni Porsche Taycan GTS

Porsche tamamen elektrikli Taycan model ailesini Taycan GTS ve Taycan GTS Sport Turismo ile genişletiyor. WLTP’ye göre...

Bitki çaylarının yan etkilerine dikkat!

Hazırlarken cam ya da porselen demlik kullanılmalı… Bilinçli olarak tüketildiğinde sağlık için pek çok...

Sürdürülebilir Diyetin Püf Noktaları!

DİYETE BAŞLARKENDİKKAT ETMENİZ GEREKEN 6 NOKTA Yaklaşık iki yıldır günlük yaşantımızda köklü değişikliklere neden olan Covid-19 pandemisi, sağlıksız...
- Advertisement -

Diğer Haberler
Önerilen Haberler