Otomotiv Aralık ayında tüm Mitsubishi modellerinde %0 faiz!

Aralık ayında tüm Mitsubishi modellerinde %0 faiz!

- Advertisment -

Temsa Motorlu Araçlar, tüm Mitsubishi modellerinde Aralık ayına özel %0 faiz kampanyasını müşterilerine sunuyor. Aralık ayı boyunca; yeni Mitsubishi modellerine 100.000 TL’ye varan kredi desteği, 24 ay, %0 faiz avantajı ile sahip olunabiliyor.

Temsa Motorlu Araçlar, 2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Mitsubishi yeni L200, Eclipse Cross, ASX, Outlander ve Space Star modellerinde “%0 faiz” kampanyasını devreye aldı. Aralık ayı kampanyası kapsamında, Yeni L200 4×4 Blizzard AT modelinde 100.000TL kredi, 24 ay vade ve “0”faiz, 2019 model Eclipse Cross 4×2 Intense CVT modelinde ise 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve “0 faiz” ile satışa sunuluyor.

Yeni Mitsubishi L200 4×4 Blizzard modelinde geçerli 100.000 TL’ ye 24 ay %0 faiz imkanını ile sektörde eşine az rastlanır bir finansman desteği sunuyor. Yeni L200’ün diğer modellerinde ise 70.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0 faiz ile satışa devam ediyor. Mitsubishi L200’ün yeni versiyonu; keskin çizgilere sahip gövde hatları, genişletilmiş çamurluklar ve parlak vurguları ile sağlam ve güçlü pick-up algısını, modern bir görünümle birleştiriyor. Dayanıklı, sağlam ve dinamik yeni nesil L200, Mitsubishi Motors’un dünya çapındaki yük taşıma performansı en üst düzeyde olan modeli. Yeni nesil L200 Elmas Beyaz, Bakır Turuncu, Grafit Gri ve Opak Kırmızı olmak üzere geliştirilen dört yeni renk alternatifleriyle sunuluyor.

Mitsubishi Motors’un SUV modeli Eclipse Cross’un 2019 model 4×2 Intense CVT araçlarında 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve 0 faiz ile satışa sunuluyor. Eclipse Cross’ un diğer paketlerinde ise 70.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0 faiz ile satışa devam ediliyor. Markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4×4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor.

Üstün güvenlik, konfor ve yakıt tüketiminin bir arada bulunduğu Mitsubishi Motors’un 7 kişilik SUV aracı Outlander, 70.000 TL’ye 12 ay %0 faiz sunuyor. Tasarımı, üstün güvenlik özellikleri, yakıt ekonomisi, çevre duyarlılığı, sürüş performansı ve konforu ile fark yaratıyor.

Kampanya kapsamında 50.000 TL’ye 12 ay %0 faiz avantajı ile satışa sunulan “Dynamic Shield” ön tasarım konseptine sahip ASX, Avrupa pazarında Outlander’den sonra Mitsubishi Motors’un ikinci en çok satan aracı olarak mini SUV severleri bekliyor.

Yolların yıldızı 2019 model Space Star’da, 36.000 TL’ye 12 Ay %0 faiz imkanı sunuyor. Konforlu sürüşü, üstün yol tutuşu ve çevreci ve ekonomik performans özellikleriyle öne çıkıyor. Dinamik ve estetik ön yüz, etkileyici yan görünüş ve cezbedici arka tasarımı ile yeni Space Star, zarafeti atletik yapıyla birleştiriyor.

İş Bankası ve Garanti Bankası’ndan kullanılacak olan krediler için geçerli Aralık ayı kampanyası, ay sonuna kadar Türkiye çapındaki tüm Mitsubishi Motors Yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor.

Leave a Reply

Son Haberler

İş dünyası güne kahve içerek başlıyor, en çok kahve 08.30-10.00 arası tüketiliyor

Çalışanların yüzde 47'si güne kahve içerek başlıyor. İş yerinin alışveriş yeri Avansas, hem çalışanlara hem de işverenlere...

TEKNOFEST’te Dereceye Giren Öğrenciler Kazandıkları Ödülü Suriye’deki Çocuklar İçin Bağışladı

TEKNOFEST 2021’de teknoloji yarışmaları kapsamında düzenlenen Sürü İnsansız Hava Aracı Yarışması’nda dereceye giren Uçan Andalar takımı, kazandıkları...

Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı ECCAR’ın Genel Kurulunda Konuştu: 

HER TÜRLÜ DIŞLAYICILIKLA MÜCADELEDE KAMUSAL DAYANIŞMA ÖNEMLİ

Yaş meyve sebze ve meyve sebze mamulleri ihracatçılarından Hollanda ve Belçika atağı

Hollanda ve Belçika’ya 1 milyar dolar ihracat hedefi koydular Yaş...

“Big Sky” Yeni BölümleriyleFOXCRIME Ekranlarında

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan, Emmy ödüllü yapımcı David E. Kelley imzalı “Big Sky” ikinci sezonunun yeni...

Yeni Porsche Taycan GTS

Porsche tamamen elektrikli Taycan model ailesini Taycan GTS ve Taycan GTS Sport Turismo ile genişletiyor. WLTP’ye göre...

Bitki çaylarının yan etkilerine dikkat!

Hazırlarken cam ya da porselen demlik kullanılmalı… Bilinçli olarak tüketildiğinde sağlık için pek çok...

Sürdürülebilir Diyetin Püf Noktaları!

DİYETE BAŞLARKENDİKKAT ETMENİZ GEREKEN 6 NOKTA Yaklaşık iki yıldır günlük yaşantımızda köklü değişikliklere neden olan Covid-19 pandemisi, sağlıksız...
- Advertisement -

Diğer Haberler
Önerilen Haberler