Otomotiv Aralık ayında tüm Mitsubishi modellerinde %0 faiz!

Aralık ayında tüm Mitsubishi modellerinde %0 faiz!

- Advertisment -

Temsa Motorlu Araçlar, tüm Mitsubishi modellerinde Aralık ayına özel %0 faiz kampanyasını müşterilerine sunuyor. Aralık ayı boyunca; yeni Mitsubishi modellerine 100.000 TL’ye varan kredi desteği, 24 ay, %0 faiz avantajı ile sahip olunabiliyor.

Temsa Motorlu Araçlar, 2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında Mitsubishi yeni L200, Eclipse Cross, ASX, Outlander ve Space Star modellerinde “%0 faiz” kampanyasını devreye aldı. Aralık ayı kampanyası kapsamında, Yeni L200 4×4 Blizzard AT modelinde 100.000TL kredi, 24 ay vade ve “0”faiz, 2019 model Eclipse Cross 4×2 Intense CVT modelinde ise 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve “0 faiz” ile satışa sunuluyor.

Yeni Mitsubishi L200 4×4 Blizzard modelinde geçerli 100.000 TL’ ye 24 ay %0 faiz imkanını ile sektörde eşine az rastlanır bir finansman desteği sunuyor. Yeni L200’ün diğer modellerinde ise 70.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0 faiz ile satışa devam ediyor. Mitsubishi L200’ün yeni versiyonu; keskin çizgilere sahip gövde hatları, genişletilmiş çamurluklar ve parlak vurguları ile sağlam ve güçlü pick-up algısını, modern bir görünümle birleştiriyor. Dayanıklı, sağlam ve dinamik yeni nesil L200, Mitsubishi Motors’un dünya çapındaki yük taşıma performansı en üst düzeyde olan modeli. Yeni nesil L200 Elmas Beyaz, Bakır Turuncu, Grafit Gri ve Opak Kırmızı olmak üzere geliştirilen dört yeni renk alternatifleriyle sunuluyor.

Mitsubishi Motors’un SUV modeli Eclipse Cross’un 2019 model 4×2 Intense CVT araçlarında 100.000 TL kredi, 12 ay vade ve 0 faiz ile satışa sunuluyor. Eclipse Cross’ un diğer paketlerinde ise 70.000 TL kredi için 12 ay vade ve %0 faiz ile satışa devam ediliyor. Markanın 40 yıllık SUV uzmanlığı, 80 yıllık 4×4 geçmişi ve 30 yıllık All-Wheel-Control (S-AWC) teknolojisinden güç alıyor.

Üstün güvenlik, konfor ve yakıt tüketiminin bir arada bulunduğu Mitsubishi Motors’un 7 kişilik SUV aracı Outlander, 70.000 TL’ye 12 ay %0 faiz sunuyor. Tasarımı, üstün güvenlik özellikleri, yakıt ekonomisi, çevre duyarlılığı, sürüş performansı ve konforu ile fark yaratıyor.

Kampanya kapsamında 50.000 TL’ye 12 ay %0 faiz avantajı ile satışa sunulan “Dynamic Shield” ön tasarım konseptine sahip ASX, Avrupa pazarında Outlander’den sonra Mitsubishi Motors’un ikinci en çok satan aracı olarak mini SUV severleri bekliyor.

Yolların yıldızı 2019 model Space Star’da, 36.000 TL’ye 12 Ay %0 faiz imkanı sunuyor. Konforlu sürüşü, üstün yol tutuşu ve çevreci ve ekonomik performans özellikleriyle öne çıkıyor. Dinamik ve estetik ön yüz, etkileyici yan görünüş ve cezbedici arka tasarımı ile yeni Space Star, zarafeti atletik yapıyla birleştiriyor.

İş Bankası ve Garanti Bankası’ndan kullanılacak olan krediler için geçerli Aralık ayı kampanyası, ay sonuna kadar Türkiye çapındaki tüm Mitsubishi Motors Yetkili satıcılarında meraklılarını bekliyor.

Leave a Reply

Son Haberler

Gülşah Erol, caz ve klasik müziği modern bir kompozisyonla buluşturduğu ikinci stüdyo albümü “Jazz for My Little Cello”yu dinleyiciyle buluşturdu.

GÜLŞAH EROL’UN “JAZZ FOR MY LITTLE CELLO” İSİMLİ İKİNCİ ALBÜMÜ ÇIKTI Başarılı müzisyen Gülşah...

SOUND OF EUROPE FESTİVALİ KAPSAMINDA 12 FARKLI YENİ SES İSTANBUL VE ANKARA’DA İLK KEZ MÜZİK TUTKUNLARIYLA BULUŞUYOR

İstanbul ve Ankara, kültür sanat hayatına ivme kazandıracak yepyeni bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sound of Europe Festivali Avrupa’nın...

19 Mayıs, Türk Ulusunun Özgürlük ve Bağımsızlık Mücadelesinin Başladığı Gündür!

19 Mayıs 1919, Türk Kurtuluş Savaşı’nın hukuksal, siyasal ve fiili başlangıç günüdür. Ulusal Mücadele ateşinin yakıldığı bu...

Bayram Döneminde Kredilere Talep Arttı!

Bankaların yeni müşterilerine sunduğu sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları, bayram döneminde tüketicilerden büyük ilgi gördü. HangiKredi karşılaştırmalı kredi endeksine göre,bu yıl geçtiğimiz...

Besin alerjisi ve kuruyemiş alerjilerinin görülme sıklığında iki kata yakın artış var!

Dünya Besin Alerjisi Farkındalık Haftası (8-14 Mayıs) sebebiyle ülkemizde kuruyemiş alerjilerinin artışına ve oluşturduğu risklere dikkat çeken Türkiye Ulusal Alerji...

EİB’ten 2022’nin ilk 4 ayında 198 ülke ve bölgeye ihracat

Ege İhracatçı Birlikleri Ocak-Nisan döneminde AB’ye ihracatını yüzde 28 artırdı Ege İhracatçı Birlikleri, yılın...

BEBEKLERDE KAFA ŞEKİL BOZUKLUĞUNUN 11 NEDENİNE DİKKAT!

Bebeklerin kafa şekillerinde sıklıkla simetri bozuklukları görülebiliyor. Her ne kadar yenidoğanların kafa yapısı aile büyüklerinin kafa yapısına...

Firmaların küresel rekabet gücünü artırıyor

Günümüzde küresel pazar için otomasyon ürünleri geliştiren şirketlerin tercih edilmesinde diğer sağlayıcıların cihazlarıyla uyumluluk belirleyici rol oluyor....
- Advertisement -

Diğer Haberler
Önerilen Haberler