Goran Bregovic’ten unutulmaz konser!

8181

8. Uluslararası Klarnet Festivali kapsamında 12 Kasım akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen Goran Bregovic konserinde binlerce müziksever unutulmaz dakikalara şahit oldu.

“Burada olmaktan her zaman çok mutlu oluyorum

Wedding and Funeral Band ile 3.kez Uluslararası Klarnet Festivali’nde sahne alan Balkan müziğinin efsanevi ismi Goran Bregovic “Türkçe bilmiyorum ama burada olmaktan her zaman çok mutlu oluyorum” diyerek konsere başladı. Binlerce müzikseverin dans ettiği bu gecede Maki Maki, Ederlezi, Gas Gas gibi bilinen şarkılarının yanı sıra yeni projesi Three Letters from Sarajevo’dan şarkılara yer veren Goran Bregovic’e binlerce insan eşlik etti.

Serkan Çağrı ile aynı sahnede!

İki saat boyunca ara vermeden sahnesine devam eden Goran Bregovic Uluslararası Klarnet Festivali Sanat Direktörü klarnet sanatçımız Serkan Çağrı’yı sahneye davet etti ve beraber Çayoriye Şukariye şarkısını çaldılar. Bu muhteşem buluşma sonunda Serkan Çağrı’ya çok teşekkür eden Goran Bregovic seyircinin isteği üzerine en sevilen şarkılarını tekrar seslendirdi.

13 Kasım’da Ankara’da

Goran Bregovic İstanbul’da verdiği enerjik konserinin ardından 13 Kasım akşamı Ankara Congresium Salonu’nda müzikseverlerle buluşacak. 18 Kasım’a kadar devam eden festivalin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply